EN
Back to top hospitalpulmed.bg

График на ДКЦ

Диагностично-консултативен център „Пълмед” – График на специалисти работещи в ДКЦ „Пълмед” ЕООД

Уважаеми пациенти, препоръчително е да запишете час за преглед за избрания от Вас специалист в ДКЦ „Пълмед“ предварително на един от посочените телефони за контакт с Университетски медицински комплекс „Пълмед“.
Часовете са ориентировъчни.

Специалист Име Етаж Кабинет № График Прием Запази час
Клинична имунология

Д-р Гергана Чавдарова

Началник отделение
Зад Аптека Пълмед
- кабината за пробовземане
COVID-19
От понеделник до Петък
10:00 - 12:00
13:00 - 15:00
Събота
12:00 - 14:00
not checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
Акушерство и гинекология

Д-р Горан Радински

Лекар-специалист
Етаж 1 Блок C Вторник:
14:00 - 16:45
Сряда:
14:00 - 16:45
Петък:
08:00 - 12:45

Кабинет 4
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Акушерство и гинекология

Д-р Мария Шишкова

Лекар-специалист
Етаж 1 Блок C Понеделник:
08:00 - 11:40
Сряда:
10:00-11:40

Кабинет 4
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Акушерство и гинекология

Д-р Милен Карагеоргиев

Лекар-специалист
Етаж 1 Блок C Понеделник:
12:20-14:40
Сряда:
08:00-9:40
Петък:
13:20-16:40


Кабинет 4
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Акушерство и гинекология

Д-р Николай Забунов

Етаж 1 Блок C Понеделник и четвъртък:
15:00-16:40
кабинет 4
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Акушерство и гинекология

Д-р Йоана Тачева

Лекар специализант
Етаж 1 Блок C Четвъртък:
08:30-11:50
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Акушерство и гинекология

Д-р Елена Иванова - Тошева

Лекар-специалист
Етаж 1 Блок C Вторник:
08:00-11:40
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Акушерство и гинекология

Д-р Андрей Минчев

Лекар-специалист
Етаж 1 Блок C Вторник:
12:00-13:00
Петък:
13:00-14:00
not checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
Акушерство и гинекология

Д-р Спас Патишанов

Началник отделение
Етаж 2 Блок Б Всеки ден :
10:00-12:00
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Гастроентерология

Д-р Никола Боянов

Началник отделение
Етаж 3 Блок ДКЦ Понеделник и Четвъртък
12:00 - 13:00
кабинет 304
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Гастроентерология

Д-р Катерина Маджарова

Лекар-специалист
Етаж 3 Блок ДКЦ Вторник и Четвъртък:
14:00-15:30
not checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
Гастроентерология

Д-р Емилия Христова

Лекар-специалист
Етаж 3 Блок ДКЦ Четвъртък:
14:00-15:00
not checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
Гастроентерология

Д-р Димитър Ангелов

Лекар-специалист
Етаж 3 Блок ДКЦ Четвъртък:
15:00-16:00
not checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
Гастроентерология

Д-р Любен Кирков

Лекар-специалист
Етаж 3 Блок ДКЦ Вторник и Четвъртък:
13:30-14:30
not checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
Гастроентерология

Д-р Павлина Пискова

Лекар-специалист
Етаж 3 Блок ДКЦ Понеделник:
14:30-15:30
not checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
Гастроентерология

Д-р Николай Стойнов

Лекар-специалист
Етаж 3 Блок ДКЦ Понеделник и Вторник:
12:30-14:00
not checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
Детски болести

Д-р Таня Данева

Началник отделение
Етаж 3 Блок ДКЦ Понеделник:
14:00 - 17:40
Сряда:
08:30 - 13:10

Кабинет 307
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Детски болести

Д-р Галя Карастанева

Лекар-специалист
Етаж 3 Блок ДКЦ Понеделник :
08:30 - 13:10
Сряда:
14:00 - 17:40

Кабинет 307
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Детски болести

Д-р Даниела Кичекова

Лекар-специалист
Етаж 3 Блок ДКЦ Вторник:
14:00 - 17:40
Петък:
08:30 - 12:10

Кабинет 307
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Детски болести

Д-р Даниела Черпокова

Лекар-специалист
Етаж 3 Блок ДКЦ Вторник:
08:30 - 13:10
Четвъртък :
14:00 - 17:40

Кабинет 307
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Детски болести

Д-р Емилия Недева-Добрева

Лекар-специалист
Етаж 3 Блок ДКЦ Четвъртък:
08:30-13:10
Петък:
14:00-17:40
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Детски болести

Д-р Нели Митева - Марчева

Лекар-специалист
Етаж 3 Блок ДКЦ Вторник и Четвъртък:
14:00-16:00
not checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
Детски болести и детска ендокринология

Д-р Ветка Карагьозова

Лекар-специалист
Етаж 3 Блок ДКЦ Сряда и Петък:
14:00-15:40

кабинет 305
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Ендокринология и болести на обмяната на веществата

Д-р Ива Куманова

Лекар-специалист
Етаж 4 Блок ДКЦ Вторник:
13:30-17:30
Сряда и Четвъртък:
13:30-16:30
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Ендокринология и болести на обмяната на веществата

Д-р Миглена Николова

Лекар-специалист
Етаж 4 Блок ДКЦ Понеделник и Вторник:
09:00-13:00
Петък:
13:30-15:30
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Ендокринология и болести на обмяната на веществата

Доц. д-р Митко Митков

Началник отделение
Етаж 1 Блок C Вторник,Сряда, Четвъртък:
11:00-12:00
Кабинет №1
not checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
Ендокринология и болести на обмяната на веществата

Д-р Десислава Илиева

Лекар специализант
Етаж 1 Блок C Вторник и Четвъртък :
10:00 - 12:00
not checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
Кардиология

Д-р Иванка Кулевска-Гоновска

Лекар-специалист
Етаж 4 Блок ДКЦ Понеделник:
12:30-15:00
Петък:
09:00-13:00
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Кардиология

Д-р Веселина Слънкова

Лекар-специалист
Етаж 1 Блок C Понеделник:
09:00 - 12:20
Четвъртък:
14:00 - 16:40

Кабинет 2
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Кардиология

Д-р Захари Гълъбов

Лекар-специалист
Етаж 1 Блок C Понеделник:
13:30 - 17:30
Вт, Ср, Чет, Пет:
08:30 - 12:30
Вторични прегледи:
Понеделник:
16:00 - 16:20
Вт, Ср, Чет, Петък:
10:00 - 10:20

Кабинет 2
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Кардиология

Д-р Кирил Хаджихристев

Лекар-специалист
Етаж 5 Блок ДКЦ Вторник:
15:00-16:00
Четвъртък:
10:00 -11:00

Кабинет 507
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Кардиология

Д-р Николай Доденов

Лекар-специалист
Етаж 5 Блок ДКЦ Понеделник и Сряда:
09:00 - 11:00

Кабинет 507
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Кардиология

Д-р Мима Бoлгурова

Лекар-специалист
Етаж 5 Блок ДКЦ Понеделник и Сряда:
13:30 - 14:30

Кабинет 505
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Кардиология

Д-р Руслан Касабов

Началник отделение
Етаж 5 Блок ДКЦ Понеделник:
14:00 - 15:40
Четвъртък:
14:00 - 15:40

Кабинет 507
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Кардиология

Д-р Екатерина Петкова

Специализант
Етаж 5 Блок ДКЦ Петък :
10:00 - 11:20
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Кардиология

Д-р Димитър Сертов

Специализант
Етаж 5 Блок ДКЦ Петък:
14:00 - 15:20
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Кардиология

Д-р Цвета Могилкова

Лекар-специалист
Етаж 5 Блок ДКЦ Вторник:
09:00 - 10:00
Четвърък:
14:00 - 15:20
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Кардиология

Д-р Василка Кюскиева-Симитчиева

Лекар-специалист
Етаж 5 Блок ДКЦ Вторник:
14:00 - 15:20
Сряда:
14:00 - 16:00
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Кардиология

Д-р Анастас Кръстев

Лекар-специалист
Етаж 5 Блок ДКЦ Петък:
14:00 - 15:20
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Кардиология

Д-р Георги Недялков

Лекар-специалист
Етаж 5 Блок ДКЦ Сряда:
13:00-14:00
not checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
Клинична лаборатория

Д-р Недялка Димитрова

Началник отделение
Етаж 2 Блок Б Понеделник-Петък:
11:00-13:00
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Клинична лаборатория

Д-р Ваня Иванова

Лекар-специалист
Етаж 2 Блок Б Понеделник-Петък:
11:00-13:00
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Кожни и венерически заболявания

Доц. д-р Румяна Янкова

Началник лаборатория
Етаж 4 Блок ДКЦ Понеделник и Четвъртък
11:00 - 12:40

Кабинет 407
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Кожни и венерически заболявания

Д-р Стоянка Сорийска -Петкова

Лекар-специалист
Етаж 4 Блок ДКЦ Вторник:
09:00-12:30
Сряда:
09:00-13:00
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Кожни и венерически заболявания

Д-р Ръдван Абай

Лекар-специалист
Етаж 4 Блок ДКЦ Понеделник:
08:00-11:00
Сряда:
13:00-17:00
Четвъртък:
08:00-11:00
Петък:
08:00-13:00
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Лицево - челюстна хирургия

Доц. д-р Боян Владимиров

Лекар-специалист
Сутерен Блок Б Понеделник :
13:30-15:30
not checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Лицево - челюстна хирургия

Д-р Райчо Грозев

Лекар-специалист
Сутерен Блок Б Понеделник:
09:00-11:00
Вторник:
09:00-11:00
Петък:
09:00-11:00
not checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Медицинска онкология

Д-р Татяна Апостолова

Началник отделение
Етаж 4 Блок А Сряда:
12:00-13:00
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Медицинска онкология

Д-р Янислав Илиев

Лекар-специалист
Етаж 4 Блок А Всеки ден :
13:30-15:00
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Медицинска онкология

Д-р Даниела Иванова

Лекар-специалист
Етаж 4 Блок А Сряда и Четвъртък :
14:00-16:00
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Неврохирургия

Д-р Илиан Коев, д.м.

Началник отделение
Етаж 5 Блок ДКЦ Пон,Вт,Ср,Четв,Петък:
14:00-15:40
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Неврохирургия

Д-р Иван Батаклиев

Лекар-специалист
Етаж 5 Блок ДКЦ Понеделник:
09:30-10:30
Вторник:
10:30-11:30
not checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
Неврохирургия

Д-р Силвия Анастасова

Лекар-специалист
Етаж 5 Блок ДКЦ Четвъртък и петък:
09:30-10:30
not checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
Неврохирургия

Д-р Георги Ангелов

Лекар-специалист
Етаж 5 Блок ДКЦ Вторник и Сряда:
09:30-10:30
not checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
Нервни болести

Д-р Милчо Бумбалов

Лекар-специалист
Етаж 4 Блок ДКЦ Понеделник:
14:30 - 17:50
Вторник:
10:00 - 13:00
Четвъртък:
14:30 - 17:50


Кабинет 406
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Нервни болести

Д-р Мари Кеворкян

Лекар-специалист
Етаж 4 Блок ДКЦ Вторник:
15:00-18:00

Кабинет 406
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Нервни болести

Д-р Никол Горанова

Лекар специализант
Етаж 4 Блок ДКЦ Сряда:
11:00-13:00
Четвъртък:
08:00-11:00
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Нервни болести

Д-р Пенка Керкелова

Лекар специализант
Етаж 4 Блок ДКЦ Понеделник:
08:00-11:00
Петък:
10:00-13:00
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Нервни болести

Д-р Зенко Асенов

Лекар-специалист
Етаж 1 Блок C Четвъртък:
14:00-17:00
Кабинет №5
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Нервни болести

Д-р Бисер Бонев

Лекар-специалист
Етаж 1 Блок C Четвъртък:
12:30-13:30
Кабинет №5
not checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
Нервни болести

Д-р Радослав Мавров

Лекар-специалист
Етаж 1 Блок C Сряда:
12:00-13:00
Кабинет №5
not checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
Нервни болести

Д-р Юлия Костадинова

Началник отделение
Етаж 1 Блок А Всеки ден :
12:30-14:00
not checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
Нервни болести

Д-р Василка Кормова

Лекар-специалист
Етаж 1 Блок А Вторник и Четвъртък:
08:30 - 09:30
not checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
Нервни болести

Д-р Елка Тодорова - Панайотова

Лекар-специалист
Етаж 1 Блок А Понеделник и Сряда :
08:00-09:00
not checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
Нефрология

Проф. д-р Димитър Димитраков

Лекар-специалист
Етаж 1 Блок C Вторник:
14:00-16:30

Кабинет 1
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Нефрология

Д-р Владимир Панайотов

Лекар-специалист
Етаж 1 Блок C Понеделник:
14:00-15:00
Четвъртък:
14:00-15:00

Кабинет 1
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Образна диагностика

Д-р Алтай Косев

Рентгенолог
Сутерен Блок ДКЦ Понеделник и Сряда:
08:00-11:40
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Образна диагностика

Д-р Ася Жекова

Началник отделение
Сутерен Блок А Ядрено магнитен резонанс
Всеки ден:
10:00-11:00
14:00-15:00
Скенер
Всеки ден :
08:00-18:00
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Образна диагностика

Д-р Георги Стоилов

Рентгенолог
Сутерен Блок А Ядрено магнитен резонанс
Всеки ден :
17:00-19:00
Скенер
Всеки ден :
08:00-18:00
Ехография на коремни органи
Понеделник и Сряда:
13:00-17:00
Вторник,Четвъртък, Петък:
11:00-17:00
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Образна диагностика

Д-р Пенка Спасова

Рентгенолог
Сутерен Блок А Скенер
Всеки ден:
08:00-18:00
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Образна диагностика

Д-р Ивайло Гоцов

Рентгенолог
Сутерен Блок А Скенер и ехография на коремни орган
Понедекник и Четвъртък
14:00-15:00
Вторник и Сряда
09:00-10:00
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Ортопедия и травматология

Д-р Николай Иванов

Началник отделение
Етаж 3 Блок Б Всеки ден :
11:00 - 14:00
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Ортопедия и травматология

Д-р Кирил Стоянов

Лекар-специалист
Етаж 3 Блок Б Всеки ден :
11:00- 14:00
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Ортопедия и травматология

Д-р Константин Симидчиев

Лекар-специалист
Етаж 3 Блок Б Вторник:
11:00-14:00
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Ортопедия и травматология

Д-р Георги Тиков

Лекар-специалист
Сутерен Блок Б Вторник и Четвъртък:
09:00 - 11:00ч.
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Ортопедия и травматология

Д-р Кристиян Гоновски

Лекар-специалист
Сутерен Блок Б Понеделик:
10:00-13:00
Вторник:
10:00-12:00
Сряда:
10:00-13:00
Четвъртък:
10:00-13:00
Петък:
10:00-12:00
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Ортопедия и травматология

Д-р Любомир Попов

Лекар-специалист
Сутерен Блок Б Понеделник:
09:00-11:00
Сряда:
09:00-11:00
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Очни болести

Д-р Надежда Рашева-Пенкова

Лекар-специалист
Етаж 3 Блок ДКЦ Понеделник, Сряда и Петък:
08:20 - 14:40
Вторник и Четвъртък:
11:00 - 16:40

Кабинет 301
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Педиатрия и неонатология

Д-р Милослав Вълчев

Лекар-специалист
Етаж 2 Блок Б Понеделник и Сряда :
11:00-13:00
not checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
Пневмология и фтизиатрия

Д-р Димитрина Стоянова

Лекар-специалист
Етаж 3 Блок ДКЦ Понеделник,Вторник,Сряда,Петък
14:00-17:00

Четвъртък:
09:00-12:00

Кабинет 302
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Психиатрия

Д-р Красимира Кехайова

Лекар-специалист
Етаж 4 Блок ДКЦ Вторник:
14:00 - 16:20
Петък:
14:00 - 16:20

Кабинет 405
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Ревматология

Д-р Любомир Сапунджиев

Началник отделение
Етаж 1 Блок C Пон,Вт,Ср,Чет,Пет,:
14:00 - 16:40
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Ревматология

Д-р Димитър Пенев

Лекар-специалист
Етаж 3 Блок ДКЦ Понеделник и Четвъртък:
09:00-11:00
Вторник и Сряда:
14:00-16:00
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Ревматология

Д-р Камен Клинканов

Лекар-специалист
Етаж 3 Блок ДКЦ Вторник , Сряда и Петък:
10:30-12:30
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Съдова хирургия

Д-р Николай Михайлов

Началник отделение
Етаж 4 Блок ДКЦ Понеделник:
14:00 - 17:00

Кабинет 401
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Съдова хирургия

Д-р Петър Славов

Лекар-специалист
Етаж 4 Блок ДКЦ Четвъртък :
14:00 - 17:00

Кабинет 401
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Съдова хирургия

Д-р Неделчо Атанасов

Лекар-специалист
Етаж 4 Блок ДКЦ Вторник:
14:00-17:00

Кабинет 401
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Съдова хирургия

Д-р Дончо Котасов

Специализант
Етаж 4 Блок ДКЦ Вторник и Четвъртък:
14:00-16:00

Кабинет 401
not checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
Съдова хирургия

Д-р Красимир Костадинов

Лекар-специалист
Етаж 4 Блок ДКЦ Сряда:
14:00 - 18:00
Петък:
14:00 - 17:40

кабинет 401
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Съдова хирургия

Д-р Данилина Рухини

Лекар специализант
Етаж 4 Блок ДКЦ Вторник:
14:00-16:00
Петък:
14:00-17:40
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Трансфузионна хематология

Д-р Красимира Панчева

Лекар-специалист
Етаж 1 Блок C Всеки ден :
08:00-10:00
checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
Урология

Д-р Станимира Кодинова

Началник отделение
Етаж 1 Блок Д Всеки ден :
12:00-13:30
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Урология

Д-р Иван Иванов

Специализант
Етаж 1 Блок Д Вторник и Четвъртък:
10:00-13:30
not checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
Ушно-носно-гърлени болести

Д-р Атанас Гюлев

Началник отделение
Етаж 3 Блок А Понеделник:
10:30 -11:00
Сряда:
11:30-12:00
not checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
Ушно-носно-гърлени болести

Д-р Никола Криворов

Лекар-специалист
Етаж 3 Блок А Вторник:
10:30-11:00
Четвъртък:
11:30-12:00
not checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
Ушно-носно-гърлени болести

Д-р Иван Делчев

Лекар-специалист
Етаж 3 Блок А Понеделник:
10:30-11:00
Вторник:
11:30-12:00
not checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
Физиотерапия и рехабилитация

Д-р Павлина Павлова

Началник отделение
Етаж 1 Блок C Всеки ден :
12:00-17:00
Кабинет №8
not checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
Физиотерапия и рехабилитация

Д-р Павлина Павлова

Началник отделение
Сутерен Блок ДКЦ Всеки ден:
08:00 - 12:00
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Хирургия

Д-р Нено Шопов

Лекар-специалист
Етаж 4 Блок ДКЦ Вторник:
08:00-13:00
Четвъртък:
14:00-18:00
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Хирургия

Д-р Иван Петлешков

Лекар-специалист
Етаж 4 Блок ДКЦ Понеделник:
13:30-15:30
Сряда:
13:30-15:30
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Хирургия

Д-р Петър Русев

Лекар-специалист
Етаж 4 Блок ДКЦ Вторник:
15:00-16:00
Сряда:
15:00-16:00
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Хирургия

Д-р Евгений Попов

Лекар-специалист
Етаж 4 Блок ДКЦ Понеделник:
12:00-14:00
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Хирургия

Д-р Коста Атанасов

Лекар-специалист
Етаж 4 Блок ДКЦ Четвъртък :
12:00-13:00
Петък:
12:00-13:00
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Хирургия

Д-р Нено Шопов

Лекар-специалист
Етаж 4 Блок ДКЦ Вторник:
09:00-12:00
Четвъртък:
14:00-16:00
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Хирургия

Д-р Иван Крачунов

Специализант
Етаж 4 Блок ДКЦ Вторник и Четвъртък:
13:00-16:00
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Хирургия

Д-р Васил Горанов

Началник отделение
Етаж 4 Блок Б Всеки ден :
07:00-08:00
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Хирургия

Д-р Спас Господинов

Лекар-специалист
Етаж 4 Блок Б Понеделник:
13:00-14:00
Четвъртък:
12:00-13:00
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Анестезиология

Д-р Петър Бучков

Лекар-специалист
Етаж 4 Блок ДКЦ Вторник и Четвъртък:
15:30-16:00
not checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
Неонатология

Д-р Златка Вълчева

Лекар-специалист
Етаж 2 Блок Б Вторник и Четвъртък:
11:00-13:00
not checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
Неонатология

Д-р Венцеслава Илиева

Лекар-специалист
Етаж 2 Блок Б Вторник:
14:00-16:00
Четвърък:
10:00-12:00
not checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
Неонатология

Д-р Милослав Вълчев

Лекар-специалист
Етаж 2 Блок Б Понеделник и Сряда:
11:00-13:00
not checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
Хематология

Д-р Катя Сотирова

Лекар-специалист
Етаж 4 Блок ДКЦ Четвъртък:
14:30-17:50

кабинет 409
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Психолог

Мария Стоянова

Етаж 4 Блок ДКЦ Понеделник:
08:00-11:30
Сряда:
12:00-17:30

кабинет 405
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Детска пневмология и фтизиатрия

Д-р Милен Йосифов

Лекар-специалист
Етаж 3 Блок ДКЦ Вторник:
14:00-18:00
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Педиатрична ЛКК

Педиатрична ЛКК

Етаж 3 Блок ДКЦ Петък:
12:30-13:00
checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
Крадиологична ЛКК

Кардиологична ЛКК

Етаж 5 Блок ДКЦ Вторник и Сряда:
12:00-12:30
checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
Обща ЛКК

Обща ЛКК

Етаж 4 Блок ДКЦ Понеделник и Сряда:
10:00-12:00
checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
Неврологична ЛКК

Неврологична ЛКК

Етаж 4 Блок ДКЦ Вторник и Четвъртък:
15:00-15:30
checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
Ортопедична ЛКК

Ортопедична ЛКК

Сутерен Блок Б Всеки ден:
14:00-15:00
checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
Хирургична ЛКК

Хирургична ЛКК

Етаж 4 Блок ДКЦ Вторник и Четвъртък:
10:00-11:00
checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
АГ ЛКК

АГ ЛКК

Етаж 1 Блок C Вторник и Сряда:
13:00-14:00
Петък:
08:00-10:00
checkНЗОК
not checkДЗОФ
checkплатен прием
Клинична имунология

Д-р Гергана Чавдарова

Началник отделение
Сутерен Блок Б Понеделник и Четвъртък:
12:30-13:30
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Микробиология

Д-р Гергана Чавдарова

Началник отделение
Сутерен Блок Б Понеделник и Четвъртък:
11:30-12:30
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Вирусология

Д-р Моника Троянчева

Лекар-специалист
Сутерен Блок Б Понеделник и Сряда:
17:30-18:30
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием
Детска кардиология

Д-р Василка Тодорова-Джеджерова

Лекар-специалист
Етаж 1 Блок C Вторник и Сряда:
14:00-16:30
Кабинет 2
checkНЗОК
checkДЗОФ
checkплатен прием